TIP! Ryanair - Francie z Česka do tisícovky - levné letenky Paříž z Prahy (zpáteční) od 998,- Kč

TIP! Ryanair - Francie z Česka do tisícovky - levné letenky Paříž z Prahy (zpáteční) od 998,- Kč
Rezervace letenky

Na leteckých linkách do francouzského hlavního města Paříže kraluje letecká společnost Ryanair, která tam létá z Prahy, Vídně a taky Bratislavy. V závěsu je španělská Vueling Airlines s linkou Praha - Paříž a zpět od 1.619,- Kč a taky Air France. Ta se s tím nemaže a letenky Paříž s odlety z naší hlavní metropole ocenila na 2.990,- Kč.

Jak tedy vidíte, jednoznačně nejlevněji se dostaneme do Paříže z Prahy a zpátky s irskou aerolinkou Ryanair. Při nahlédnutí do kalendáře budeme mít před sebou letenky na období 25. únor až 28. říjen. Mohlo by se zdát, že například jednotná cena tarifu Air France se vyplatí například u rezervace letních termínů, ale není tomu tak. U Ryanair najdeme i sezónní lety okolo 2 tisíc a to nikdo jiný neumí.

Kam létá Ryanair? Je to letiště Paříž Beauvais Tille airport (BVA) - Francie. Z pražského letiště v Ruzyni trvá letecký spoj necelé dvě hoďky. Bez doplatku máme i jedno kabinové zavazadlo.

Dopravce: Ryanair

Jste li z jižní Moravy, bude vám dávat i smysl odlétat i z Vídně. Pro zobrazení všech akčních letů mrkněte na stránku levné letenky Paříž.

Tip: Máme pro vás také denně čerstvý přehled TOP 10 nejlevnějších letenek do Francie.  Teď je to například Marseille od 542,- Kč, Bordeaux od 925,- Kč, Toulouse od 1.107,- Kč, Nantes od 1.081,- Kč, Nice od 1.326,- Kč a dalších.

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6460 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.