TIP! Ryanair - Francie - Provence - levné letenky Marseille z Vídně a Prahy (zpáteční) od 535,- Kč

TIP! Ryanair - Francie - Provence - levné letenky Marseille z Vídně a Prahy (zpáteční) od 535,- Kč
Rezervace letenky

Jaké jsou vyhlídky pro lety do francouzské Provence na rok 2022? Tato historická země patří mezi významná turistická centra Francie a nejlevněji tam létá Ryanair. Na výběr máme buď letenky do Marseille s odlety z rakouské Vídně od 535,- Kč a nebo Prahy momentálně od 831,- Kč za zpáteční lety. Jako třetí alternativa je Volotea.

Lety do Francie (Provence - Marseille z Vídně) mají u Ryanair daleko více volných termínů za nejnižší cenu okolo pětistovky, než u letů z Prahy. Těch je u Marseille jako šafránu.

Aktuální popis situace vždy vystihuje podmínky pro danou chvíli, protože lowcost lety jsou jako burza. Dobrá nabídka se neohřeje dlouho. Nabídne se a kdo rychle zareaguje, má své místo a pohoda.

Lety jak z Vídně tak i Prahy do Marseille jsou u Ryanair z obou měst přímé a trvají dvě hodiny. Přistává se na letišti  Marseille (MRS) Provence airport - Francie. Zavazadlo a zpáteční letenka je v ceně.

Zmínili jsme i třetí alternativu. Španělská Volotea. Ta létá do Marseille z Prahy od cca dvou tisíc od března do září. Odkaz najdete výše.

Dopravce: Ryanair

TIP: Přehled TOP 10 nejžádanější letenky do Francie

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6460 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.