TIP! Ryanair ✈ Francie - levné letenky Paříž z Vídně na léto ↔ od 843 Kč

TIP! Ryanair ✈ Francie - levné letenky Paříž z Vídně na léto ↔ od 843 Kč

Léto ve Francii může mít mnoho podob. Plánujete li takový ten klasický výlet s nádechem romantiky? Pak zajisté přemýšlí nad Paříží. A není už na takový trip pozdě? Když se ví, jak na to a k tomu přidáme trochu flexibility, dokážeme se dostat na překvapivé ceny. Jako důkaz budiž zpáteční letní letenka do Paříže s odletem z Vídně od 843 Kč.

Dostupnost letenek do Paříže na léto

Abychom se mohli dostat na uvedené ceny, je potřeba letět z Vídně. Proč? Ryanair sice létá do Paříže i z Prahy, při nakouknutí do kalendář už uvidíme letenky na letní prázdniny za násobky této částky. Naopak linka Vídeň - Paříž se dá na červenec a srpen ještě stále vychytat na té nízké cenové hranici, ale je za minutu dvanáct, takže žádný čas na zbytečné okolky.

Do Paříže z Vídně bez přestupu!

Všechny nízkonákladové spoje irské aerolinky Ryanair jsou přímé. Žádné přestupování nás tedy nečeká ani v tomto případě. Přilétá se na letiště Paříž (BVA) Beauvais Tille airport - Francie. Doba letu je asi dvě hodiny. Letiště je vzdálené od samotné Paříže 85 km. Pro dopravu do centra následně doporučujeme využít autobus č. 6, který jezdí co půlhodinu.

Přeprava zavazadel

V případě takového tripu jako je Paříž z Vídně od Ryanair se moc zavazadel sebou nebere a to je výhoda, protože za příruční zavazadlo neplatíme ani korunu.

Tip redakce

Níže jsme přidali i další možnosti letů do Paříže. Tarify si porovnejte a udělejte si sami obrázek o aktuálním dění na trhu.

Akční letenky do Paříže

 

Další levné letenky do Francie?

Marseille, Bordeaux, Nantes, Lyon, Toulouse, Nice na Azurovém pobřeží, nebo raději na Korsiku? Přehled najdete na stránce TOP 15 nejlevnější letenky do Francie.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.