TIP! 🇫🇷 Ryanair - Francie - levné letenky Paříž z Prahy (tam i zpět) od 1.097,- Kč

TIP! Ryanair - Francie - levné letenky Paříž z Prahy (tam i zpět) od 1.097,- Kč
Rezervace letenky

Poslední březnový den se mezi akčními lety mihla jednodenní akce na letenky z Prahy do Paříže za 2.390,- Kč od aerolinek Air France. Kdo nestihl, teď už si zaplatí 2.990,- Kč. Jak ušetřit ještě nějakou tu kačku? Projděte si kalendář spoje Praha - Paříž a zpět od Ryanair. V určitých dnech nemusíme zaplatit více než 1.097,- Kč.

Na nic nečekejte, nebo vám nejlepší termíny vyzobne někdo před vámi. U lowcost letů Paříž z Prahy teď dáme nejmenší částku při odletech v dubnu, květnu a červnu. Platí pouze pro vybrané dny.

Paříž má více letišť. Tento lowvost vede z letiště Praha (PRG) na letiště Paříž (BVA) Beauvais Tille airport - Francie. Doba letu je 1 hodina a 45 minut.

Zavazadla: Jedno kabinové zdarma (na palubě).

Lowcost letenka se platí kartou, jinak nemáte nic jistého. Stačí označit datum pro let tam a zpět a v dalším kroku zaplatit. Pak máte rezervaci hotovou.

TIP: Přehled TOP 10 nejlevnějších letenek do Francie

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.