TIP! 🇫🇷 Ryanair - Francie - levné letenky Lille z Krakova (zpáteční) na jaro a léto 620,- Kč

TIP! 🇫🇷 Ryanair - Francie - levné letenky Lille z Krakova (zpáteční) na jaro a léto 620,- Kč
Rezervace letenky

Náročnému cestovateli nestačí jen tak dokola točit pořád stejné destinace. I proto jsme vždy rádi, když objevíme nový tarif, který nám bude dávat smysl. Dnes je tu tip na zpáteční levné letenky do severní Francie. Jste z okolí Ostravy? Pak se vám může hodit nový letecký spoj z Krakova. Představujeme letenky do Lille za úžasných 620,- Kč!

Letecká lowcost linka do Francie patří aerolinkám Ryanair, které je z Krakova vypravují. Kdy letět? Mrkněte na termíny do akčního kalendáře. Uvidíte letenka do Lille s odlety od 3. května. Nejméně zaplatíme za květen a taky červen včetně začátku letní turistické sezóny. Létat do Lille z Krakova se bude až do konce října.

Itinerář letu: Odlétá v režii irských aerolinek Ryanair z letiště Krakov (KRK) John Paul II International - Polsko a přilétá se na letiště Lille (LIL) Lesquin airport Tento let do Francie trvá dvě hodiny.

Tip na levné letenky do Lille si představujeme poprvé v naší 15 leté historii sledování výhodných leteckých tripů. Doporučujeme nezaváhat a máte to tam a zpátky v létě za šest stovek. V téhle sumě je i návrat a taky doprava palubního zavazadla 40 cm x 20 cm x 25 cm a 10 kg.

Tip: Marseille, Lille, Bordeaux, Toulouse, Nantes, Paříž, Nice, Bastia, Lyon. To jsou všechno francouzská letoviska, kam vedou výhodné lowcosty. Nevěříte? Mrkněte na stránku TOP 10 nejlevnější letenky do Francie.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.