TIP! Ryanair ✈ Francie - levné letenky do Paříže z Krakova ↔ od 1.059 Kč

TIP! Ryanair ✈ Francie - levné letenky do Paříže z Krakova ↔ od 1.059 Kč
Rezervace letenky

Za turistickými atrakcemi a památkami do Paříže? Pohled na letenky v průběhu poloviny listopadu odkrývá velmi zajímavý lowcost od letecké společnosti Ryanair. Bydlíte li v moravskoslezského regionu, pak kouknete na odlety z polského Krakova. Město blízko hranic nabízí ideální podmínky s letenkou do Paříže už za 1.059 Kč.

Kdy letět do Paříže z Krakova od 1059 Kč?

Rozpis obousměrných letenek do Paříže z Krakova od Ryanair zahrnuje termíny od 17. listopadu 2022 s návraty do 15. října 2023. Nejlevnější letenky do francouzské hlavní metropole teď pořídíme na první tři měsíce příštího roku.

Paříž má více letišť, kam vede tento spoj?

Lowcost irských aerolinek Ryanair se zahajuje na letišti Krakov (KRK) John Paul II International Polsko a přistává se na letišti Paříž (BVA) Beauvais Tille Arpt Francie. Toto letiště se nachází 85 kilometrů od Paříže. Doba letu je dvě hodiny a patnáct minut. Do dané sumy je zahrnut i zpáteční let.

Doprava zavazadel do Paříže u Ryanair

Klasicky jedno příruční zavazadlo je gratis. U Ryanair doporučujeme případně dokoupit službu "priority boarding" a s přednostním nástupem do letadla získáme i dopravu dalšího zdarma.

Náš tip

Kdo je z Brna a okolí, může s Ryanairem letět do Paříže z Vídně od 1.487 kč. Z hlavního města létá nízkonákladovka také. Letenky Praha - Paříž  zpět se prodávají od 1.590 Kč.

Akční letenky do Paříže

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.