TIP! Ryanair ✈ Francie - levné letenky do Bordeaux z Prahy také na léto ↔ od 852 Kč

TIP! Ryanair ✈ Francie - levné letenky do Bordeaux z Prahy na léto ↔ od 852 Kč
Rezervace letenky

Vydejte se za poznáním francouzského přístavního města Bordeaux, kde ochutnáme nejen vyhlášené víno a ústřice, ale také za největší písečnou dunou Pyla, která patří mezi největší v Evropě. Takovou cestu podnikneme z České republiky. Jak na to? Podívejte se na aktuální tarif lowcost letenky do Bordeaux s odlety z Prahy již od 852 Kč!

Kdy letět do Bordeaux?

Otevřete si kalendář - narazíte na letenky v termínech od 10. července 2022 do 24. března 2023. Nejméně nás bude stát let do Bordeaux na září a říjen, nicméně taky na letní prázdniny jde ještě najít slušná cena, viz například srpen.

Jak poletím do Nové Akvitánie?

Nízkorozpočtové lety do Bordeaux patří aerolinkám Ryanair. Letí se z hlavního města Prahy (letiště Václava Havla) (PRG) a přistává se na letišti Bordeaux (BOD) Bordeaux airport - Francie. Doba letu je dvě hodiny a 10 minut.

Doprava zavazadla na palubě Ryanair

Nechcete nic připlácet? Stačí se sbalit do příručního zavazadla!

Akční letenky Bordeaux

 

Další levné letenky do Francie?

Letět zalevno se dá také do města Paříž, Lille, Marseille, Nice, Lyon, Toulouse, Nantes a dalších. Mrkněte na TOP 15 nejlevnějších letenek do Francie.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.