TIP! Ryanair - Francie - levné letenky Bordeaux z Prahy (zpáteční) ještě na letní prázdniny od 783,- Kč

TIP! Ryanair - Francie - levné letenky Bordeaux z Prahy (zpáteční) ještě na letní prázdniny od 783,- Kč
Rezervace letenky

Do Bordeaux se vypúlatí letět nejen za oblíbeným francouzským vínem a nejvyhlášenější vinařskou oblastí na světě. Jihozápad Francie toho v sobě ukrývá daleko více. Je to také významné přístavní město. O to více potěší, že pro odlet nemusíte vytáhnou paty z hlavího města. Zpáteční letenky do Bordeaux z Prahy nyní vycházejí od 783,- Kč.

Sezónní levné letenky do Francie, Itálie Bulharska a Řecka nám kvapem obývají s postupem letních prázdnin. Některé levné letenky jsou už jen na mimosezónu. Tady se ještě ovšem dá koupit sezónní letenka do Bordeaux a to dokonce právě na prázdniny a za nejmenší sumu. Když si pospíšíte, stihnete i levné letenky do Bordeaux z Česka ještě na srpen, ale nesmíte už zaváhat ani minutu.

Dopravce Ryanair nás z letiště Praha (PRG) - Česká republika dopraví na letiště Bordeaux (BOD) Bordeaux airport - Francie dostane za něco málo přes dvě hodiny. Sebou bez doplatu také jedno příruční zavazadlo a zpáteční letenka z Francie do Česka.

Dnes z francouzské kuchyně také za podobné peníze Provence - letenky do Marseille z Prahy od 979,- Kč od Vueling Airlines.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Facebook - Banner

 

Nejvíce vás zajímá:

  Levné letenky do 500,- kč Nejlevnější letenky do pětistovky
  Levné letenky do 1.000,- kč Nejlevnější letenky do tisícovky
  Levné letenky do 1.500,- kč Nejlevnější letenky do patnáctiset
  Akční letenky Aktuální letenky v akci
  Denní zpravodaj Nejnovější přehled levných letenek
 Jak se dostat levně do místa odletu Rychlý tip, jak na to
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.