Znovu v prodeji! Volotea - Francie - Provence - levné letenky Marseille z Prahy (a zpět) 979,- Kč

Znovu v prodeji! Volotea - Francie - Provence - levné letenky Marseille z Prahy (a zpět) 979,- Kč
Rezervace letenky

Píšete nám o tipy na levné letenky do Francie, tak tady je jeden užitečný! Na lince do Marseille v historické zemi Provence obvykle kraluje co se týká levných letenek, letecká společnost Ryanair, ale nyní má konkurenci v zádech. Francouzská lowcost aerolinka Volotea má nyní levné letenky Marseille z Prahy již od 979,- Kč.

V praxi to znamená, že máme nyní na výběr dva nízkonákladové letecké tarify Praha - Marseille a zpět. Volotea je nyní dokonce o chlup levnější, jelikož Ryanair nabízí tyto levné letenky do Francie (Provence) od 1.010,- Kč. Je dobré si oba tarify porovnat v návaznosti na zvolené datum letu, proto najdete výše oba odkazy na kalendáře s termíny.

Více podrobností o letecké lince do Provence s odlety z Česka: Odlet z letiště Praha Václav Havel (PRG) - ČR a přílet na letiště Marseille (MRS) Marseille Provence airport - Francie asi po dvou hodinách letu.

Dostupnost: Levné letenky do Marseille z Prahy a zpět nabízí Volotea na posezónní termíny od 2. září 2021. Je tedy jasné, že kdo bude chtít letět ještě o těchto prázdninách, vybere si raději variantu letenky Praha - Marseille a zpět od Ryanair, která má tyto letenky s odlety již od 26. července 2021!

Užitečné tipy na lety do Bordeaux, Paříže, Bastie, Toulouse a dalších najdete na stránce levné letenky do Francie.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Facebook - Banner

 

Nejvíce vás zajímá:

  Levné letenky do 500,- kč Nejlevnější letenky do pětistovky
  Levné letenky do 1.000,- kč Nejlevnější letenky do tisícovky
  Levné letenky do 1.500,- kč Nejlevnější letenky do patnáctiset
  Akční letenky Aktuální letenky v akci
  Denní zpravodaj Nejnovější přehled levných letenek
 Jak se dostat levně do místa odletu Rychlý tip, jak na to
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.