TIP! Ryanair ✈ Francie - letenky do Paříže z Vídně a Prahy ↔ od 1.216,- Kč

TIP! Ryanair ✈ Francie - letenky do Paříže z Vídně a Prahy ↔ od 1.216,- Kč
Rezervace letenky

Ptáte se nás na nejvýhodnější lety do Paříže a jsme tu s odpovědí. S blížící se sezónou vidíme vzrůstající cenu u všech spojení. Češi využívají celkem 5. Za který zaplatíme nejméně? První dvě tyto příčky patří obousměrným lowcost linkám Vídeň - Paříž a zpět a taky Praha - Paříž a zpět od dopravce Ryanair. Ceny začínají na 1.216 Kč.

Dostupnost: Letenky do Paříže je možné vybírat z období květen 2022 až březen 2023. Kam vedou přílety? Je to letiště Paříž (BVA) Beauvais airport - Francie. Odsud se do centra města (zastávka Boulevard Pershing / Porte Maillot) dostanete busem přímo z terminálu letiště. Jezdí to co půl hodinky

Máte na cestu nízký rozpočet? Pak s tarify Ryanair na linkách z Vídně a Prahy ušetříte nejvíce. Je tu ještě španělská nízkonákladovka Vueling, jenž létá mezi Prahou a Paříží od 2.166 Kč. Klasické letenky má Air France.

TIP: Přehled všech tarifů do Paříže

TIP: Francie TOP 10 nejlevnějších spojení

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6290 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.