TIP! Ryanair ✈ Francie - letenky do Paříže z Vídně a Prahy ↔ od 1.216,- Kč

TIP! Ryanair ✈ Francie - letenky do Paříže z Vídně a Prahy ↔ od 1.216,- Kč
Rezervace letenky

Ptáte se nás na nejvýhodnější lety do Paříže a jsme tu s odpovědí. S blížící se sezónou vidíme vzrůstající cenu u všech spojení. Češi využívají celkem 5. Za který zaplatíme nejméně? První dvě tyto příčky patří obousměrným lowcost linkám Vídeň - Paříž a zpět a taky Praha - Paříž a zpět od dopravce Ryanair. Ceny začínají na 1.216 Kč.

Dostupnost: Letenky do Paříže je možné vybírat z období květen 2022 až březen 2023. Kam vedou přílety? Je to letiště Paříž (BVA) Beauvais airport - Francie. Odsud se do centra města (zastávka Boulevard Pershing / Porte Maillot) dostanete busem přímo z terminálu letiště. Jezdí to co půl hodinky

Máte na cestu nízký rozpočet? Pak s tarify Ryanair na linkách z Vídně a Prahy ušetříte nejvíce. Je tu ještě španělská nízkonákladovka Vueling, jenž létá mezi Prahou a Paříží od 2.166 Kč. Klasické letenky má Air France.

TIP: Přehled všech tarifů do Paříže

TIP: Francie TOP 10 nejlevnějších spojení

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5340 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.