TIP! Ryanair - Finsko - levné letenky Lappeenranta z Vídně (a zpět) 589,- kč

TIP! Ryanair - Finsko - levné letenky Lappeenranta z Vídně (a zpět) 589,- kč
Rezervace letenky

Jak si zaletět za slušný peníz i do Finska? Máme 2 možnosti. Ryanair létá nízkonákladově do města Lappeenranta a Wizz Air létá do města Turku. Dneska si trošku rozebereme první zmiňovaný tarif irského dopravce, je totiž za skvělou cenu. Kdo využije nynější letenky do Lappeenranta s odletem z Vídně, může zaplatit jen 589,- Kč.

Proč píšeme slovo "může"? Je to prosté. Daná cena neplatí pro všechny dny, které si usmyslíme. V případě levné letenky do Lappeenranta z Vídně začíná rezervační období 31. říjnem 2021 a právě na toto datum je například letenka do Finska na nejnižší ceně.

Dobře vychází letenky do Lappeenranta také na listopad a první polovinu prosince. Konkrétní situaci v době vašeho hledání volné kapacity vám prozradí letový kalendář aerolinek Ryanair (modrý odkaz hned pod titulkem).

Itinerář letu do Finska s aerolinkami Ryanair. Odlétá se z letiště Vídeň Schwechat a letí se přímým letem na letiště Lappeenranta airport (LPP) ve městě Lappeenranta - Finsko. Zpáteční letenka do Vídně je započtena, stejně jako doprava příručního zavazadla. Dá se tedy letět za skutečně směšnou sumu, využijte toho.

Veškeré dění ohledně levných letenek do Finska získáte zde.

Další tipy na levné lety do Skandinávie najdete na této stránce.

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.