TIP! Ryanair ✈ Estonsko - levné letenky Tallinn z Vídně ↔ od 1.252 Kč

TIP! Ryanair ✈ Estonsko - levné letenky Tallinn z Vídně ↔ od 1.252 Kč
Rezervace letenky

Více než rok čekání na levnější letenky do Estonska je u konce. Minulý rok v květnu jste mohli spatřit prodej nízkonákladových letenek do Tallinnu společnosti Ryanair. Linka byla dlouho mimo provoz, ale nyní se situace mění! Využijte výhodné lety do Tallinnu v ceně od 1.252 korun při odletech z rakouského hlavního města Vídeň.

Dostupnost letenek do Estonska

Letenky do Tallinnu od Ryanair je možné vybírat z akčního kalendáře. Výhoda spočívá v tom, že u termínu je zobrazena i cena pro let a taky zpátky. Cestovní období je na 23. červen až 25. březen 2023. Chcete si zarezervovat nejlevnější let? Pak mrkněte na termíny v měsíci říjen.

Jak se tam dostanu?

Do Estonska se odlétá z Vídně - letiště Schwechat. Přímá linka společnosti Ryanair pak letí k přístání na letišti Tallinn (TLL) Ulemiste airport - Estonsko. Trvání letu činí 2 hodiny a 15 minut.

Doprava zavazadel

1 příruční zavazadlo se přepravuje zdarma. Se zakoupeným priority boarding máte v ceně i velké příruční zavazadlo o rozměrech 55 x 40 x 20cm a do hmotnosti do 10 kg.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.