TIP! Ryanair ✈ Dánsko - letenky do Kodaně z Prahy + další varianty ↔ od 1.188 Kč

TIP! Ryanair ✈ Dánsko - letenky do Kodaně z Prahy ↔ od 1.188 Kč
Rezervace letenky

Po čtvrt roce tu máme nový tip na rezervaci levné letenky do Dánska. Za atrakcemi, poznáním a odpočinkem do pulzující Kodaně! Dánská metropole patří na žebříčcích zájmu na přední místa. Ukážeme vám, jak za nejsnadnější fomu dopravy můžeme zaplatit pár korun. Levněji než autem? Inspirujte se letenkou Praha - Kodaň a zpět od 1.188 Kč.

Kdy vyrazit? Termíny nám hrají do karet. Do Kodaně z Prahy se to nejvíce vyplatí teď v květnu a nebo červnu.

Alternativa: Letět s aerolinkami Ryanair se dá za obdobných podmínek také ze slovenské Bratislavy. Ještě zmíníme třetí variantu. Kromě Ryanair nabízí letenky Kodaň z Prahy také německá Eurowings za jednotných 1.990 Kč. Termíny jsou na letní prázdniny!

Ke všem zpátečním lowcost letenkám dávají aerolinky zdarma přepravu 1 kusu palubního zavazadla.

TIP: Přehled levných letenek do Dánska

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.