TIP! Ryanair - Chorvatsko z Česka do tisícovky - Dalmácie - levné letenky Zadar z Prahy (tam a zpět) od 899,- Kč

TIP! Ryanair - Chorvatsko z Česka do tisícovky - Dalmácie - levné letenky Zadar z Prahy (tam a zpět) od 899,- Kč
Rezervace letenky

Letošní rok to u vás vyhrává Chorvatsko? Je tu první inspirace na sezónu 2022 v podobě levného letu do Dalmácie. Dáváte přednost odletům z hlavní české metropole? Nemusí nás to stát více než 9 stovek. Momentálně doporučujeme mrknout na Dalmácii a lowcost letenky Praha - Zadar a zpět od 899,- Kč.

Letům do chorvatské Dalmácie s odlety z České republiky kraluje irská letecká společnost Ryanair. Doposud bylo málo zajímavých termínů, ale to se už mění k lepšímu.

Dostupnost: Cestovní období začíná odlety do Chorvatska od konce března. Z kalendáře můžete vybírat letenky do Zadaru z Prahy na datumy od 29. března 2022 do 29. října 2022. Velmi zajímavě nyní vychází letenka Chorvatska u Ryanair i na začátek léta (červen).

Letět do Chorvatska letadlem je výhodné i z hlediska rychlosti. Na letišti (ZAD) Zadar airport - v Dalmácii - Chorvatsko budeme z Prahy (PRG) za 1 hodinu a 20 minut. Zpáteční letenka je v ceně.

Dopravce: Ryanair

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5340 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.