TIP! Ryanair ✈ Chorvatsko - Istrie - sezónní letenky Pula z Vídně na prázdniny ↔ 1.299 Kč

TIP! Ryanair ✈ Chorvatsko - Istrie - sezónní letenky Pula z Vídně na prázdniny ↔  1.299

Jako každý rok nechává mnoho cestovatelů plánování dovolené na poslední chvíli. Mnohdy nevíme, kdy budeme mít v práci volno a bez toho se cokoliv plánuje těžko. Zájezdy na klíč na posledních chvíli stojí na hlavní sezónu i třeba 2x až 3x tolik, než mimo sezónu. Vemte to bez cestovky! Je tu Chorvatsko a letovisko Pula již od 1.299 Kč.

Cestovní období na Istrii

Do města Pula vyrazte mezi 22. červnem až 28. září 2022. Vyplatí se objednávat v podstatě jakékoliv datumu během tohoto období a to včetně letních prázdnin. Jestli jste nyní ztratili důvod jezdit do Chorvatska v létě autem, není se čemu divit.

Itinerář letu do Chorvatska

Lowcost linka dopravce Ryanair je ideální. Odlétá z Vídně (VIE) (pro dopravu využijte vlaky RegioJet) s letem bez přestupu na Pula (PUY) airport - Istrie - Chorvatsko za pouhou hodinu. Tarif je včetně zpátečního letu.

Tip redakce

Toto je jedna z mála posledních příležitostí na let do Puly v hlavní sezóně za výrazně nižší cestovní náklady, proto už více neváhejte, může vás to přijít draho.

Akční letenky Pula

 

Další levné letenky do Chorvatska

Aktuální přehled TOP 10

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.