TIP! Ryanair ✈ Chorvatsko - Istrie - levné letenky Pula z Vídně a Katovic na léto ↔ od 1.291 Kč

TIP! Ryanair ✈ Chorvatsko - Istrie - levné letenky Pula z Vídně a Katovic ↔ od 1.291 Kč
Rezervace letenky

Pravidelně pro vás sledujeme levné letenky do Chorvatska. Včera jste dostali tip na sezónní Dalmácii v rámci klasické letecké akční linky od Croatia Airlines. Dnes si bereme do parády poloostrov Istrie. Dvě zajímavé lowcost spoje v tomto roce vypravuje Ryanair. Jsou tu dvojí zpáteční letenky do Puly z Vídně a nebo Katovic od 1.291 Kč.

2 verze letů do Puly

Pozor! Největších plusem těchto levných letenek do Chorvatska jsou nejlevnější letenky na začátek léta. Ušetříte tak balík i na cestě v hlavní turistické sezóně.

- Ryanair - Chorvatsko - Istrie - letenky Pula z Vídně od 1.291 Kč - termíny 1. červen až 26. říjen

- Ryanair - Chorvatsko - Istrie - letenky Pula z Katovic od 1.651 Kč - termíny 2. červen až 29. září

Tip redakce

Lety na poloostrov Istrie zahrnují například i letovisko Rijeka, tyto spoje z Berlína ovšem nebyly moc využívané. Z Istrie je tak město Pula jediná dostupná varianta. Daleko více aerolinky létají do Dalmácie. Mrkněte i na přehled nejzajímavějších letenek do Chorvatsko.

Akční letenky Pula

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.