TIP! Ryanair ✈ Chorvatsko - Istrie - akční letenky Pula na srpen a září ↔ od 1.025 Kč

TIP! Ryanair ✈ Chorvatsko - Istrie - akční letenky Pula na srpen a září ↔ od 1.025 Kč
Rezervace letenky

Na pořadu je další tip na rezervaci levné letenky do Chorvatska. Nakoukněte pod pokličku výhodným cestám do Istrie, ušetříte slušnou sumičku a celkové náklady na dovču snížíte na minimum. Letecká společnost Ryanair totiž stále nabízí atraktivní letenky z Vídně do Puly s cenou od tisícovky (tam i zpět). Zaplatit tak málo, to se vám autem nepovede.

Dostupnost letenek do Istrie

A nyní zásadní bod - termíny! Tady je situace naprosto jasná. Akční letenky Pula s odlety z rakouské Vídně od 1.025 Kč mají dostupnost na období 10. srpen 2022 až 28. září 2022. Za pár šlupek se dá letět už i v srpnu, například při odletu 17. nebo 31. 8. 2022. Ještě o něco měně zaplatíme za letenky na měsíc září.

Jak se letí do Istrie?

Linku provází irská lowcost aerolinka Aerolinka Ryanair, jednička mezi evropskými nízkonákladovými lety. Odlety z Vídně - letiště Schwechat (VIE) díky spojení RegioJet využívá početná řádka českých batůžkářů. Přímý let končí na letišti Pula airport (PUY) - Istrie - Chorvatsko.

Doprava zavazadel

Ať už to je batožina, taška, nebo kufr, do rozměrů 40x25x20 cm máme u Ryanair jedno příruční zdarma. Tohle zavazadlo se neodbavuje, jelikož si ho bereme na palubu.

Další letecké tripy do Chorvatska za pár peněz?

Zagreb, Zadar, Dubrovnik, Pula, Split, Rijeka... to jsou všechno města, kam se dá doletět lowcost spoji, nebo lety v akci. Níže najdete aktuální přehled.

Akční letenky do Chorvatska

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.