TIP! Ryanair ✈ Chorvatsko - Dalmácie - letenky do Zadaru z Norimberku, Vídně a Prahy na léto ↔ od 880 Kč

TIP! Ryanair ✈ Chorvatsko - Dalmácie - letenky do Zadaru z Norimberku, Vídně a Prahy na léto ↔ od 880 Kč
Rezervace letenky

Inspirujte se naším novým přehledem levných letenek do chorvatského přímořského letoviska Zadar. Jak se dostat do této dovolenková destinace? Jednoznačně doporučujeme na palubě Ryanair. Irský gigant totiž létá do Chorvatska z Norimberku a to od 880 Kč, Vídně od 892 Kč a taky Prahy od 1.416 Kč. Letadlem to letos už levnější nebude, tak šup!

Lowcostové letenky do Zadaru a konkrétní odlety vybírejte podle své polohy. Každý spoj má svůj kalendář a trošku odlišné ceny. Co ale standartně platí u všech je, že v ceně je i zpáteční let a taky doprava palubního zavazadla. Ženy, vaše kabelka se opravdu nepočítá jako taška ani kufr :)

Přílety vždy vedou na letiště (ZAD) Zadar airport - Dalmácie - Chorvatsko.

TIP: Přehled nejlevnějších letenek do Chorvatska

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.