TIP! Ryanair ✈ Chorvatsko - akční letenky Dubrovnik z Vídně ↔ od 935 Kč

TIP! Ryanair ✈ Chorvatsko - akční letenky Dubrovnik z Vídně ↔ od 935Kč
Rezervace letenky

Představujeme levné letenky do jednoho z nejhezčích měst Chorvatska. Jestli rádi kombinujete prohlídku kulturních památek s odpočinkem u zátok s tyrkysovým mořem, doporučujeme si zaletět do přístavního Dubrovniku. Létají tam tři aerolinky, ale nejlevněji je na tom teď Ryanair. Její zpáteční lety od 935 nemají konkurenci.

Kdy letět do Dubrovniku?

Cestovní období s volnými letenkami do Dubrovniku s odletem z Vídně  u Ryanair pokrývá dobu od 28. července 2022 až po 27. říjen 2022. Níže jsou ceny "od" na konkrétní měsíce.

srpen - zpáteční letenky Dubrovnik od 2.136 Kč

září - zpáteční letenky Dubrovnik od 1.269 Kč

říjen - zpáteční letenky Dubrovnik od 936 Kč

Tip redakce

Jestli se neumíte rychle rozhodovat, na lowcost lety zapomeňte. Proč? Ceny se pravidelně mění i několikrát během dne. Když se na nějaký termíny rychle vyprodává kapacita, jeho cena jde následně vzhůru. Jediné řešení je tak ověřit datum a rezervovat s platbou kartou.

Další levné lety do Chorvatska?

Největší pecky těchto dnů je Zagreb z Bratislavy od 442 Korun, Zadar z Prahy od 879 Kč, Pula z Vídně od 1025 Kč, Split z Vídně od 1.532 Kč a nebo Rijeka od 2.596 Kč. Přehled najdete níže.

Akční letenky do Chorvatska

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6460 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.