TIP! Ryanair - Černá Hora (Montenegro) - levné letenky Podgorica z Krakova (zpáteční) od 546,- Kč

TIP! Ryanair - Černá Hora (Montenegro) - levné letenky Podgorica z Krakova (zpáteční) od 546,- Kč
Rezervace letenky

Je tu netradiční tip pro náročné cestovatele. Jestli vás neláká masová turistika a raději poznáváte země, které na první dojem u tradičních dovolenkářů nebvzbuzuje takový ohlas i přesto, že mají co nabídnout, doporučujeme levné letenky do Černé Hory. Dopravce Ryanair totiž létá z Krakova do Podgoricy a zpět již od nějakých 546,- Kč.

Kdy vyrazit? V kalendáři najdeme cestovní období od 23. března do 29. října 2022. Nejlevnější lety Podgorica s odlety z Krakova se teď u Ryanair prodávají na jaro.

Jak se letí? Odlety jsou na palubě Ryanair z letiště Krakov John Paul airport (KRK) - Polsko a přílety na Podgorica (TGD) Golubovci airport - Montenegro.

Dopravce: Ryanair

V minulosti jsme si už levné letenky do Montenegro ukázali, konkrétně loni a předloni. Lety do Podgoricy totiž podniká také Wizz Air. Ten ale nelétá do Černé Hory z Krakova, ale z Vídně. Nyní se prodávají od 1.332,- Kč.

Tip: Přehled všech akčních letenek do Černé Hory

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6460 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.