TIP! 🇧🇬 Ryanair - Bulharsko - levné letenky Burgas z Vídně (tam a zpět) od 591,- Kč

TIP! Ryanair - Bulharsko - levné letenky Burgas z Vídně (tam a zpět) od 591,- Kč
Rezervace letenky

Už jste někdy zkusili vyrazit na dovolenou bez cestovní kanceláře? Dneska vás pozveme do Bulharska! Patříte li mezi ty, kteří nedostanou volno přes letní prázdniny? Máme pro vás bezva tip na individuální trip. Z dobře dostupné Vídně, kam se dopravíme od 175,- Kč například s RegioJet, vedou nízkonákladové letecké spoje do Burgasu od 591,- Kč.

Dostupnost: Klikněte si pod názvem článku na modrý rezervační odkaz, uvidíte datumy od 19. dubna do 29. října 2022. Předsezónní termíny vychází nejlépe. Pod šest stovek se dostaneme rezervaci letenky do Burgasu na měsíc květen. I v červnu se můžeme vlézt se zpátečním letem do Bulharska do tisícovky. Letenky na prázdniny stojí od tří a půl tisíc korun.

Tento nízkonákladový zpáteční let vypravuje Ryanair. Obsahuje také návrat a přepravu jednoho kabinového zavazadla, které nepodléhá odbavení do zavazadlového prostoru.

TIP: Přehled levných letenek do Bulharska

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.