TIP! Ryanair ✈ Bulharsko - levné letenky Burgas z Bratislavy a Vídně ↔ od 970 Kč

TIP! Ryanair ✈  Bulharsko - levné letenky Burgas z Bratislavy a Vídně ↔ od 970 Kč
Rezervace letenky

Pobřežní město v jihovýchodním Bulharsku je tradiční místo, kam míří každý rok nejeden Čech. Pohodička u pláže, rodinné výlet do velké mořské zahrady, exkurze do muzeí a archeologických nálezišť a nebo výlet do jedné z destinací na pobřeží Černého moře. Máme pro vás zpáteční levné letenky do Burgasu z Bratislavy a Vídně od 970 Kč.

Letenky do Burgasu z Bratislavy a Vídně

Ryanair - Bulharsko - Burgas z Bratislavy od 970 Kč - volná místa od 30. března do 28. října 2023

Ryanair - Bulharsko - Burgas z Vídně od 1.005 Kč - volná místa od 3. dubna do 23. října 2023

Náš tip

Letenky do Burgasu nabízí i konkurence. Wizz Air na lince z Vídně chce za obousměrné lety částku od 2.387 Kč. Z Ostravy, Brna a Prahy pak létá do Burgasu i česká lowcost letecká společnost Smartwings s cenami okolo šesti a půl tisíc Korun. Doporučujeme také sousední letovisko Varna. Všechny akce najdete na stránce levné letenky do Bulharska.

Akční letenky Burgas

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.