TIP! Ryanair ✈ Bosna a Hercegovina za pár stovek - levné letenky Banja Luka z Vídně ↔ od 810 Kč

TIP! Ryanair ✈ Bosna a Hercegovina za pár stovek - levné letenky Banja Luka z Vídně ↔ od 810 Kč
Rezervace letenky

Pokud hledáte nezapomenutelnou cestu do města, které skrývá své bohatství a kouzlo v neotřelých zákoutích, Banja Luka je pro vás tou správnou volbou. Toto město v Bosně a Hercegovině láká návštěvníky z celého světa svými historickými památkami, živou kulturou a nezapomenutelnou atmosférou. S letenkou od 810 Kč to vychází na pár Kč.

Kdy letět do Bosny a Hercegoviny?

Zpáteční letenky do Banja Luka z Vídně vychází u Ryanair cenově výborně napříč celou turistickou sezónou. Vybírat volné místo za atraktivní cenu můžeme na období od dubna do října. Máme li něco doporučit, určitě to bude jaro a nebo letní prázdniny.

Jak poletím do Bosny a Hercegoviny?

Přímé lety z letiště Vídeň-Schwechat (VIE) do letiště Banja Luka airport (BNX). Lety jsou obvykle provozovány jednou denně, přičemž doba letu trvá přibližně hodinu a 20 minut. Ryanair je známý pro své nízké ceny a nabízí tak cenově dostupné cestování pro turisty i obchodní cestující. Pro cestující, kteří chtějí ušetřit peníze, je doporučeno zakoupit si letenky včas a vybírat si levné tarify. Před cestou je důležité zkontrolovat podmínky pro zavazadla.

Akční letenky Banja Luka

Proč letět do Banja Luka?

Pokud hledáte nezapomenutelnou cestu do města, které skrývá své bohatství a kouzlo v neotřelých zákoutích, Banja Luka je pro vás tou správnou volbou. Toto město v Bosně a Hercegovině láká návštěvníky z celého světa svými historickými památkami, živou kulturou a nezapomenutelnou atmosférou.

Banja Luka je bohatá na historii. Založena byla v roce 1494, a dodnes zde najdete mnoho architektonických a historických památek, které svědčí o pohnuté minulosti města. Například zde najdete Kastel, pevnost, která pochází z 16. století a sloužila jako obrana města před útoky Turků. Dnes je zde muzeum s expozicí z historie města.

Kromě historie vás Banja Luka také okouzlí svou kulturou. Město je plné umělců, kteří se snaží uchovat a předávat tradiční zvyky a řemesla. Můžete navštívit místní trhy, kde se prodávají ručně dělané suvenýry a kulinářské lahůdky. Nezapomeňte ochutnat místní specialitu - Banjalučki ćevapčići, tradiční masové kuličky podávané s chlebem a cibulí.

Ať už jste turista nebo cestovatel, Banja Luka nabízí mnoho aktivit, které vám pomohou prozkoumat město a jeho okolí. Můžete se projít po nábřeží řeky Vrbas, navštívit místní parky a zahrady, nebo se vydat do okolních hor na turistiku a horskou cyklistiku. A po celodenním objevování si můžete odpočinout v místních kavárnách a restauracích, kde si můžete vychutnat místní kuchyni a víno.

Zkrátka, Banja Luka je město plné kouzla, historie a kultury. Pokud hledáte neotřelou a autentickou destinaci pro své další dovolenou, neváhejte a vydejte se právě sem. Najdete zde vše, co potřebujete k tomu, abyste si užili nezapomenutelný pobyt plný zážitků a dobrodružství.

Náš tip

Kromě letiště Banja Luka nabízí Ryanair také přímé lety z Vídně do města Tuzla, které se nachází asi 150 km východně od Banja Luky. Tuzla je dalším zajímavým městem v Bosně a Hercegovině, které nabízí krásné historické památky a bohatou kulturní scénu. Pokud plánujete návštěvu Bosny a Hercegoviny, můžete tedy zvolit let do jednoho z těchto dvou měst v závislosti na vašich plánech a zájmech. Více se dozvíte na stránce levné letenky Bosna a Hercegovina.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.