TIP! Ryanair - Blízký východ - Jordánsko za pětistovku - levné letenky Ammán z Vídně (zpáteční) 566,- Kč

TIP! Ryanair - Jordánsko do pětistovky - levné letenky Ammán z Vídně (zpáteční) 566,- Kč
Rezervace letenky

Víte, že okolo pětistovky vás mohou stát i letenky do jihovýchodní Asie? Je tu pozvánka irské letecké společnosti Ryanair do starodávného Jordánska v moderním kabátu. Pouhých 566,- Kč vám teď bude stačit k objednávce levné letenky do Ammánu při odletu z Vídně, což je poloviční cena oproti letenkám do Jordánska s odlety z ČR.

Dostupnost: Obousměrné levné letenky Ammán z Vídně v ceně od 566,- Kč jsou k mání na odlety od 2. listopadu 2021 až do 26. března příštího roku. Doporučujeme booking na listopad, kdy je letenka na minimální hodnotě, samozřejmě při aktuální rezervaci. Linku vypravuje letecká společnost Ryanair.

Jestli nejste z jiho Moravy, patrně vás více osloví letenky Praha - Ammán a zpět od 1.278,- Kč. Oba linky na kalendáře najdete ve vrchní části článku. Přílety vedou na letiště  Ammán (AMM) Queen Alia airport - Jordánsko.

Jaký býl vývojcen levných letenek v minulosti? Nahlédněte zde.

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.