TIP! Ryanair ✈ Blízký východ - Jordánsko - letenky do Ammánu z Prahy ↔ od 1.634 Kč

TIP! Ryanair ✈ Blízký východ - Jordánsko - letenky do Ammánu z Prahy ↔ od 1.634 Kč
Rezervace letenky

Výprava do kolébky civilizace může vést rovnou z České republiky. Je tu další pozvánka na Blízký východ. Po Ománu (Muscat) je tu i výhodná pobídka k vycestování do Jordánska. Inspirujte se letenkou do Ammánu s odletem z Prahy od irské nízkonákladové jedničky Ryanair. Otočit to tam a zpět se dá již od 1.634 Kč.

Dostupnost: Levné letenky do Jordánska s odlety z Česka připadají v úvahu pro lety od podzimu. Kalendář obsahuje lety Praha - Ammán a zpět s termíny od 30. října 2022 do 23. března 2023.

Jordánsko s odletem z Česka a samozřejmě bez přestupu! Odlétá se z Prahy - letiště Václava Havla (PRG) - Česko a přílety jsou na letiště Ammán (AMM) Queen airport. Přímý let společnosti Ryanair trvá necelé 4 hodiny.

Proč navštívit Jordánsko? Zde jsou hlavní důvody cesty: Novodobý div světa starověká Petra, barevná poušť připomínající planetu Mars, atrakce v podobě Mrtvého moře, římské ruiny, speciality místní kuchyně, potápění v Rudém moři a mnoho dalších.

TIP: Přehled akční letenky Jordánsko sezóna 2022

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.