TIP! Ryanair - Belgie - levné letenky Brusel z Prahy (a zpět) na jaro a léto od 790,- Kč

TIP! Ryanair - Belgie - levné letenky Brusel z Prahy (a zpět) na jaro a léto od 790,- Kč

Letenky do mnoha evropských zemí jsou na nejnižších cenách. Nastává tedy nejvyšší čas, kdy si rezervovat skutečně nejlevnější letenky. Průkopník levných letů - irská aerolinka Ryanair nyní ocenila některé termíny u letenky do Belgie na pár stovek. Konkrétně můžeme podniknout let z Prahy do Bruselu a zpět už za 790,- Kč i s poplatky.

Dostupnost: jak už bylo zmíněno v titulku, pakliže chcete levné letenky do Bruselu z Prahy s nejvýhodnějšími termíny, zaměřte svoji pozornost na letenky na jaro a začátek léta. Jedině tak se dostanete se zpáteční letenkou Brusel s odletem z ČR pod onu tisícovku. Termíny s volnou kapacitou do Belgie každopádně máme až do konce února 2022.

Trasa letu: Odlet z letiště Praha Václav Havel (PRG) - Česko s přímým letem na letiště Brusel - Brussels South Charleroi Arpt (CRL) - Belgie. Za přepravu příruční batožiny + zpáteční let se už nic nepřiplácí.

Nelákají vás letenky do Belgie? Máme spoustu další aktuální tipů na zpátenčí letenky do tisícovky na sezónu 2021. Stačí se podívat na tuto stránku.

Rezervace letenky:

  Brusel - Belgie (z Prahy) od 790,- Kč rezervace

Další užitečné odkazy:

  Dovolená vč. ubytování se slevou až 50% Aktuální nabídka
  Jak se dostat levně do místa odletu Rychlý tip, jak na to

Nejvíce vás zajímá:

  Letenky do 1.500,- kč Nejlevnější letenky přehledně
  Akční letenky Aktuální letenky v akci
  Denní zpravodaj Nejnovější přehled levných letenek
Letecké společnosti
Oblíbené lety