TIP! 🇵🇹 Ryanair - Azorské ostrovy - Sao Miguel - levné letenky Ponta Delgada z Norimberku (zpáteční) od 1.427,- Kč

TIP! Ryanair - Azorské ostrovy - Sao Miguel - levné letenky Ponta Delgada z Norimberku (zpáteční) od 1.427,- Kč
Rezervace letenky

Je tady naše první letošní pozvánka na ostrov Sao Miguel. Nastal ten správný čás zbystřit pozornost. Zpáteční letenka na Azorské ostrovy navzdory různému zdražování nemusí stát více než patnáctset korun! Bydlíte li v západní části Čech nebo okolí, doporučujeme nízkonákladové lety do Ponta Delgada s odlety z Norimberku již od 1.427,- Kč.

Kdo pase kvůli nízkým nákladům vyloženě po nejlevnějších letenkách do Ponta Delgada, nechť se zaměří na datum 7. - 14. června 2022. Letní termíny v hlavní turistické sezóně jsou už za příplatek a to až do konce října.

Jak se letí na Azory nízkonákladovým spojem Ryanair? Je to bez přestupu čtyři a půl hodinovým letem z letiště Nuremberg (NUE) Nuernberg airport - Německo. Zpáteční spoj z ostrova Sao Miguel do Norimberku je už započítaný v konečné částce.

Jste nováčci a poletíte poprvé? Bez doplatku je i přeprava přířučního zavazadla. Musí váží maximálně 10 kg s rozměry do 55 cm x 40 cm x 20 cm.

TIP: Přehled nejžádanější letenky Portugalsko

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6460 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.