TIP! Ryanair ✈ Anglie - akční letenky do Leedsu z Bratislavy ↔ od 1.064 Kč

TIP! Ryanair ✈ Anglie - akční letenky do Leedsu z Bratislavy ↔ od 1.064 Kč
Rezervace letenky

Do britského hrabství West Yorkshire na severu Anglie nejen za jedním z nejzelenějších měst v Evropě. Hodně památek, bohaté kulturní vyžití a skvělý street food. To jsou kromě oblíbeného fotbalu další lákadla, za kterými se vydávají mraky turistů. Zařaďte se mezi ně díky letecké společnosti Ryanair. Jsou tu letenky do Leedsu již od 1.064 Kč.

Kdy se vypravit do Leedsu?

Čerpat lze akční letenky do Leedsu z Bratislavy z cestovního období mezi 4. zářím 2022 až 24. březnem 2023.

Jak se cestuje do Leedsu?

Nízkonákladové lety společnosti Ryanair na této trase začínají na letišti Bratislava (BTS) M.R Štefánika airport - Slovensko s přímým spojením na Leeds (LBA) Bradford airport - Velká Británie. Doba letu je dvě a půl hodiny.

Tip redakce

Níže najdete také TOP 10 aktuálně nejlevnějších letů do Velké Británie. Nyní je to například Edinburgh od 891 Kč, Londýn od 910 Kč, Liverpool od 1.000 Kč a další.

TOP 10 levné letenky Velká Británie

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.