TIP! Řecko ✈ Aktuální přehled levných letenek na ostrov Zakynthos ↔ od 2.091 Kč

TIP! Řecko ✈ Aktuální přehled levných letenek na ostrov Zakynthos ↔ od 2.091 Kč

Přírodní lázně, vyhlídka na Bóchali, plovoucí ostrovy Strofády, známá pláž Navágio, modré jeskyně a nebo zapomenutá vesnička. Tohle jsou hlavní lákadla řeckého ostrova Zakynthos. Chcete ho prozkoumat na vlastní kůži? Právě pro vás jsme připravili souhrn levných letenek na Zakynthos. V nabídce jsou tři verze letů od 2.091 Kč.

1. Ryanair - Vídeň - Zakynthos a zpět od 2.091 Kč - rezervujte z cestovního období od 1. července 2022 do 28. října 2022.

2. Wizz Air - Vídeň - Zakynthos a zpět od 2.690 Kč - rezervujte z cestovního období od 10. června do 21. září 2022.

3. Easyjet - Berlín - Zakynthos a zpět od 2.746 Kč - rezervujte z cestovního období od 2. července do 3. září 2022.

Nízkonákladové lety vedou na letiště Zakynthos (ZTH) Zakynthos airport - Řecko. U verze letenek od EasyJet je i přeprava příručního zavazadla zdarma s neomezenou váhou, to ostatní lowcost aerolinky to mají do 10 kg. Doba letu je do 3 hodin.

TIP: Nejlevnější letenky do Řecka přehled

Akční letenky Zakynthos

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Destinace
Letecké společnosti

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.