TIP! ✈ Řecko - 4 verze levných letů do Athén na jaro a léto ↔ od 849 Kč

TIP! ✈ Řecko - 4 verze levných letů do Athén na jaro a léto ↔ od 849 Kč

Středověká romantika na každém rohu, milý lidé jako v celém Řecku, výborná zdravá kuchyně a samozřejmě pro mnoho cestovatelů to hlavní - pláž a koupání v Egejském moři. Uhádli jste místo? I když daný popis sedí na více letovisk, kdo hádal hlavní město Athény, tipoval správně. Pro batužkáře tu máme nový přehled letenek do Athén od 849 Kč.

Zařizovat si sám celou dovolenou formou bez cestovky, nebo i výlet, to je fuk, není žádná věda, ani nic otravně složitého. V případě Řecka se to vyplatí dvojnásob. Ušetříme hodně peněz a vše máme ve svojí režii.

Nový přehled levných letenek do Athén zahrnuje 4 různé tarify (pátým byl Praha - Athény a zpět, tahle nabídka ale nyní není k dispozici).

Letenky Athény prodávají momentálně aerolinky Wizz Air, Ryanair a také Austrian Airlines (klasický tarif, nikoliv lowcost). Odlétá se z Katovic a nebo Vídně.

Akční letenky Athény

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5220 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.