TIP! Řecko ✈ 10 verzí levných letů na ostrov Kréta ↔ od 1.470 Kč

TIP! Řecko - 10 verzí levných letů na ostrov Kréta ↔ od 1.470 Kč

Pro příznivce individuálního cestování do Řecka, co si rádi všechno organizují sami přesně svojich představ, tu máme květnový přehled 10 verzí levných letů na oblíbený a vyhledávaný ostrov Kréta. Z 10 možností od 5 leteckých společností při odletech z 6 různých letišť. Letenky na Krétu ve zpátečním směru nyní začínají na 1.470 Kč.

S kým mohu letět na Krétu v roce 2022?

Na řecký ostrov létá Ryanair, Wizz Air, Eurowings, Smartwings a Aegean Air.

Odkud se létá na Krétu?

Využít můžeme výhodné odlety z Norimberku, Budapešti, Vídně, Krakova, Prahy a Brna.

Kromě linky od řecké největší letecké společnosti Aegean Air jde všechno o lowcost lety. Období pro daný tarif uvidíte v kalendáři, když si rozkliknete akci. Ty mají všechny zahrnutou i dopravu palubního zavazadla.

Akční letenky na Krétu

TIP: Rádi byste zčekli i jiné nabídky na Řecko mimo ostrov Kréta? Je toho hodně. Ostrovy jako Rhodos, Korfu, Kos, Zakynthos, Mykonos, Lefkada a spousta dalších. Všude tady se zvládneme letecký dostat v řádu stokorun! Více info na stránce levné letenky do Řecka.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.