TIP! Qatar Airways ✈ Thajsko - akční letenky na Phuket z Prahy s 5* leteckou společností ↔ 17.990 Kč

TIP! Qatar Airways ✈ Thajsko - akční letenky na Phuket z Prahy s 5* leteckou společností ↔ 17.990 Kč
Rezervace letenky

Výlet na thajský turistický klenot v Andamanském moři teď mohou na rok 2023 plánovat i čeští dobrodruzi. Jste náročný cestovatel, co si potrpí na luxus? Pak nepřehlédněte aktuální letenky na ostrov Phuket od jedné z nejlepších leteckých společností, která brouzdá nebe. Qatar Airways teď jako jediná nabízí letenky na Phuket z Prahy za akční cenu.

Kdy letět na ostrov Phuket s 5* Qatar Airways?

Pozor! S Qatar Airways lze nyní plánovat let do Thajska v omezeném režimu volných míst. Je tu pár vybraných first minute letenek na Phuket z Prahy za 17.990 Kč na vybrané dny od 4. září do 27. listopadu 2023. Kapacity za tuto částku je málo, takže výběr data letu vůbec neodkládejte.

Qatar Airways jakožto jedna z top aerolinek světa!

Letecká společnost Qatar Airways nabízí vysoký komfort na palubě ze všech leteckých společností i ve třídě economy. Bohatý výběr jídla i se speciální stravou, zdarma doprava několika zavazadel a interaktivní zábava jsou bonusy, na které zákazník slyší. Cestovat s tímto dopravcem je prostě zážitek sám o sobě.

Jak se cestuje na Phuket s Qatar Airways?

Trip do Thajska společnosti Qatar Airways bude zahájen na letišti Praha (PRG) - Václav Havel Prague airport - Česko. Přestup je pouze jeden a to je v Kataru - Doha - Hamad airport (DOH). Konečná bude na letišti (HKT) Phuket airport. Thajsko. V ceně je i návratm, který probíhá totožně.

Náš tip

Jediný dopravce, kdo tomuto tarifu může konkurovat, je aerolinka Emirates. Z Vídně nabízí daleko větší počet míst při cestách už od 30. dubna až do 21. listopadu. Cena za tyto obousměrné letenky je 19.990 Kč. Dneska jsme vydali i přehled 11 verzí letenek do Bangkoku.

Akční letenky na Phuket

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6260 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.