TIP! Qatar Airways ✈ SAE - akční letenky Dubaj z Prahy s 5* leteckou společností 12.990 Kč

Rezervace letenky

Cestovat do Dubaje bez cestovní kanceláře může ukrývat spoustu výhod. Ve své režii totiž máte úplně vše. První volba je zvolit si vhodnou aerolinku. Tohle u cestovky a dovolené na klíč nelze. Dostaneme se tak k nabídkám jako například Praha - Dubaj a zpět od pětihvězdičkové aerolinky a jedné z nejlepších vůbec za cenu 12.990 Korun.

Kdy letět do Dubaje na palubě Qatar Airways?

K výběru akční letenky použijte kalendář volných míst. K dispozici je pěkná řádka termínů s odlety do Dubaje z Prahy již od 31. srpna 2022. Létat do Emirátů s Qatar Airways se dá za těchto podmínek až do dubna 2023.

Jak se letí do Dubaje na křídlech 5* aerolinky?

Qatar Airways odlétá směr Spojené Arabské Emiráty z letiště Praha Václav Havel (PRG) - Česká republika. Následně letíme do Kataru - Doha, kde přestoupíme na další letadlo. Na přestup je ideální čas. Další letadlo směr Dubaj (DXB) letí cca za 2 hodiny.

Přeprava zavazadel u Qatar Airways

Zdarma jsou dvě palubní zavazadla. Jak uý název napovídá, tyhle si bereme sebou na palubu. Zdarma máme také třetí, to si necháme odbavit. Maximální hmotnost tohoto zavazadla nesmí překročit 25 kg.

Tip redakce

Už jen letět s Qatar Airways je velký zážitek. Zeptejte se mnoha cestovatelů, kteří podstoupili lety s touto vytříbenou aerolinkou, která poskytuje výtečný jídelní servis, interaktivní zábavu a další bonusy již ve třídě economy.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.