TIP! Qatar Airways - JAR s 5* aerolinkou - levné letenky Kapské Město z Prahy (zpáteční) 13.890,- Kč

TIP! Qatar Airways - JAR s 5* aerolinkou - levné letenky Kapské město z Prahy (zpáteční) 13.890,- Kč
Rezervace letenky

Před deseti dny jsme vám přinesli report o první akční letence do Kapského Města. Ethiopian Airlines začala prodávat letenek do Jihoafrické republiky při odletu z Vídně. Co dělat, když z Vídně letět nechcu? Odpověď je obrátit se na Qatar Airways. Pětihvězdičková letecká společnost nabízí letenky Kapské Město z Prahy za 13.890,- Kč.

Qatar Airways nás dostane do Jihoafrické Republiky během jara. Zpáteční letenky Kapské Město z Prahy za necelých čtrnáct tisíc objednávejte na dobu mezi 18. dubnem a 30. květnem 2022. Jiné termíny teď nejsou k dispozici.

Do JAR létá Qatar Airways z Prahy (PRG) přes Doha (DOH). Z Kataru nám letí další letadlo asi za 3 hodiny. Přílety jsou na letiště Cape Town (CPT) Cape Town International - Jihoafrická republika. Zpáteční letenka je v ceně!

Dopravce: Qatar Airways

Zavazadla zdarma: 2 ks příruční + 2 ks odbavené.

Na palubě aerolinek Qatar Airways je i kvalitní jídelní servis!

Přehled všech akčních letenek do JAR zde.

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.