TIP! 🇵🇹 Portugalsko - přehled 6 verzí akčních letenek do Lisabonu z Vídně, Berlína, Krakova a Prahy ↔ od 1.622,- Kč

TIP! 🇵🇹  Portugalsko - přehled 6 verzí akčních letenek do Lisabonu z Vídně, Berlína, Krakova a Prahy ↔ od 1.622,- Kč

Říká se, že Lisabon v Portugalsku patří mezi nejhezčí města na světě. Dnes bychom vám tedy rádi ukázali všechny možnosti levných letů. Celkem až 6 tarifů od 4 aerolinek. Kdo ještě nemá letenku na letošní sezónu, má jednu z posledních šancí to napravit. Tam a zpátky nyní od 1.622,- Kč. Přečtěte si, z jakého letiště to máte nejlepší.

Odkud letět do Lisabonu? Jsou to letiště Vídeň, Berlín, Krakov a Praha.

S kým letět do Lisabonu? Do portugalského hlavního města létá v akci irská Ryanair, portugalská TAP Air Portugal, německá Lufthansa a španělská Vueling Airlines.

Akční letenky do Lisabonu

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.