TIP! 🇵🇹 Portugalsko - přehled 6 verzí akčních letenek do Lisabonu z Vídně, Berlína, Krakova a Prahy ↔ od 1.622,- Kč

TIP! 🇵🇹  Portugalsko - přehled 6 verzí akčních letenek do Lisabonu z Vídně, Berlína, Krakova a Prahy ↔ od 1.622,- Kč

Říká se, že Lisabon v Portugalsku patří mezi nejhezčí města na světě. Dnes bychom vám tedy rádi ukázali všechny možnosti levných letů. Celkem až 6 tarifů od 4 aerolinek. Kdo ještě nemá letenku na letošní sezónu, má jednu z posledních šancí to napravit. Tam a zpátky nyní od 1.622,- Kč. Přečtěte si, z jakého letiště to máte nejlepší.

Odkud letět do Lisabonu? Jsou to letiště Vídeň, Berlín, Krakov a Praha.

S kým letět do Lisabonu? Do portugalského hlavního města létá v akci irská Ryanair, portugalská TAP Air Portugal, německá Lufthansa a španělská Vueling Airlines.

Akční letenky do Lisabonu

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.