TIP! Portugalsko - Algarve - Přehled levných letenek do Faro z Vídně, Norimberku a Prahy ↔ od 1.476 Kč

TIP! Portugalsko - Algarve - Přehled levných letenek do Faro z Vídně, Norimberku a Prahy ↔ od 1.476 Kč

Jsou tady nové tipy na letenky do Portugalska! Máte v plánu poznat kouzelný region Algarve? Pomůže vám ucelený přehled s nabídkou 4 tarifů. Létá se do města Faro. Podniknout takový trip nyní můžeme z Vídně od 1.476 Kč a Norimberku od 2.007 Kč s dopravcem Ryanair a taky z Prahy s TAP Air Portugal za 3.490 Kč a Eurowings za 4.390 Kč.

Zde jsou základní informace: U každého tarifu máte cenu, po rozkliknutí nabídky uvídíte dostupnost volných míst s možností okamžité rezervace. U obousměrných letů do portugalského města Faro je započtena i doprava zavazadla, které patří na palubu. Kromě tarifu od TAP Air Portugal se všechno jedná o lowcosty.

Jelikož je letní sezóna před námi, všechno mizí rychlostí blesku. Objevíte li tedy ideální datum a chcete ještě počkat? Na takové letenky potom rovnou zapomeňte.

Akční letenky Faro

Přehled nejlevnějších letenek do Portugalska

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.