TIP! Portugalsko - 7 verzí levné letenky Porto z Norimberku, Berlína, Vídně, Krakova a Prahy (zpáteční) od 880,- Kč

TIP! Portugalsko - 7 verzí levné letenky Porto z Norimberku, Berlína, Vídně, Krakova a Prahy (zpáteční) od 880,- Kč

Břeh Atlantiku patří krásnému evropskému městu jménem Porto, které byste rozhodně měli vidět. Pakliže to bude letos, máme pro vás 7 variant akčních spojů. Do druhé největší portugalské metropole se dostaneme 7 spoji. Odlétat se dá z Norimberku, Berlína, Vídně, Krakova a Prahy s aerolinkami Ryanair, Easyjet, TAP a Lufthansa.

1. Ryanair - zpáteční letenky Porto s odletem z Norimberku od 880,- Kč. Cestovní období duben až říjen 2022 (nejméně zaplatíme za květen)

2. Ryanair - zpáteční letenky Porto s odletem z Berlína od 1.184,- Kč. Cestovní období duben až říjen 2022 (nejméně zaplatíme za přelom dubna a května)

3. Ryanair - zpáteční letenky Porto s odletem z Vídně od 1.323,- Kč. Cestovní období duben až říjen 2022 (nejméně zaplatíme za říjen)

4. Ryanair - zpáteční letenky Porto s odletem z Krakova od 1.857,- Kč. Cestovní období duben až říjen 2022 (nejméně zaplatíme za přelom května a června)

5. Easyjet - zpáteční letenky Porto s odletem z Prahy od 2.675,- Kč. Cestovní období květen až říjen 2022 (nejméně zaplatíme za přelom srpna a září)

6. TAP Portugal - zpáteční letenky Porto s odletem z Prahy za 3.790,- Kč. Cestovní období květen až červenec 2022 (jednotná cena - poslední místa)

7. Lufthansa - zpáteční letenky Porto s odletem z Prahy za 3.790,- Kč. Cestovní období květen až říjen 2022 (jednotná cena - poslední místa)

Akční letenky do Porta

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.