TIP! Pegasus Airlines ✈ Turecko - levné letenky do Istanbulu z Prahy ↔ 2.490 Kč

TIP! Pegasus Airlines ✈ Turecko - levné letenky do Istanbulu z Prahy ↔ 2.490 Kč
Rezervace letenky

Do Turecké hlavní metropole nejlevněji s nízkonákladovou leteckou společností Pegasus Airlines. Tato lowcostová společnost nabízí nejlevnější letenky do Istanbulu a to navíc při odletech z Česka. Podobně jako v červnu se teď prodávají letenky pod dva a půl tisíc Korun, což je o 700 Korun méně než u jejich národní aerolinky Turkish.

Kdy letět do Istanbulu?

Pegasus Airlines má letenky do Turecka na mimosezónní období na začátku příštího roku. Za 2.490 Kč se dá letět jen v únoru a lednu 2023 a to během 9.1. až 22.2. 2023.

Do Istanbulu s Pegasus Airlines bez přestupování!

Máte podmínku letět do Turecka bez přestupu, tozn. přímým letem? U Pegasus Airlines pochodíte kladně. Letí se z Prahy - letiště Václava Havla, přímo na letiště Istanbul (SAW) Sabiha Gokcen airport. Po stejné lince se letí i zpět.

Přeprava zavazadel u Pegasus Airlines

Klasicky zdarma 1 příruční zavazadlo.

Tip redakce

Všechny další lety do Istanbulu má pod palcem turecká národní letecká společnost Turkish Airlines. Přehled všech nabídek uvidíte níže.

Akční letenky Istanbul

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.