TIP! Pegasus Airlines ✈ Turecko - akční letenky do Istanbulu z Vídně a Prahy ↔ od 2.690 Kč

TIP! Pegasus Airlines ✈ Turecko - akční letenky do Istanbulu z Vídně a Prahy ↔ od 2.690 Kč
Rezervace letenky

Za dobré ceny se teď dají pořídit letenky do Turecka. Akci s lety do hlavního města Istanbulu zkraje týdne zveřejnila Turkish Airlines, která tam standartně létá z Vídně a Prahy. Podobné podmínky má turecký lowcost dopravce Pegasus Airlines. Cestovatelům nabízí možnost ušetřit na obou linkách od šesti až po patnáctset Kč.

Verze letů do Istanbulu na palubě Pegasus Airlines

1. Pegasus Airlines - Turecko - Istanbul z Vídně 2.690 Kč - termíny 7. listopad 2023 až 23. březen 2023.

2. Pegasus Airlines - Turecko - Istanbul z Prahy 3.490 Kč - termíny 4. listopad 2022 až 25. březen 2023.

Jak poletím do Istanbulu?

Výhodou linek Pegasus Airlines oproti konkurenční Turkish Airlines spočívá nejenom v nižší ceně letenek, ale také v přímých letech jak na lince z Vídně, tak i na lince z Prahy. Do Turecka se tak dostaneme za pár šlupek a ještě bez přestupování.

Doprava zavazadel

Jak to je u turecké Pegasus Airlines? Příruční zavazadlo se přepravuje bez doplatku s limity rozměrů max. 55 x 40 x 20 cm a hmotnosti do 8 kg.

Náš tip

Mějte přehled nad letenkami do Turecka. Jedině tak si vyberete tarif, který vám na míru padne. Do Istanbulu jich nyní vede 5.

Akční letenky Istanbul

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6530 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.