TIP! Pegasus Airlines ✈ Spojené Arabské Emiráty - akční letenky Šardžá z Prahy ↔ 8.390 Kč

TIP! Pegasus Airlines ✈ Spojené Arabské Emiráty - akční letenky Šardžá z Prahy ↔ 8.390 Kč
Rezervace letenky

Dovolená ve Spojených Arabských Emirátech nemusí nutně znamenat jenom let do Dubaje nebo Abu Dhabí. Mezi nízkonákladovými lety do SAE se teď objevil nový výhodný spoj do druhé největší metropole s odletem z České republiky. Inspirujte se zpáteční akční letenkou do Šardžá z Prahy za 8.390 Kč od turecké letecké společnosti Pegasus Airlines.

Kdy letět do Šardžá z Prahy za 8.390 Kč?

Dopravce: Pegasus Airlines

Cestovní období: 2. listopad 2023 až 24. březen 2024

Odlet: letiště Praha Václav Havel (PRG) - Česko

Přestup: letiště Istanbul Sabiha Gokcen (SAW) - Turecko

Přílet: letiště Sharjah (SHJ) - Spojené Arabské Emiráty

Zavazadla: 1 příruční zdarma

Jak se po příletu dostat z letiště?

1. Autobusová linka M1: Autobusová linka M1 je nejlevnější způsob přepravy z letiště do centra Sharjah. Jízda stojí přibližně 3 AED a trvá přibližně 30-40 minut v závislosti na provozu. Autobusy jezdí pravidelně každých 20-30 minut.

2. Taxi: Taxi je pohodlným a rychlým způsobem přepravy. Cena za taxík z letiště do centra Sharjah se pohybuje kolem 40-50 AED a doba jízdy je přibližně 15-20 minut v závislosti na provozu.

3. Soukromý převoz: Soukromé přepravní služby jsou také dostupné na letišti Sharjah. Ceny za soukromý převoz se liší v závislosti na poskytovateli služby, typu vozidla a trasě. Doporučuje se předem rezervovat soukromý převoz a vyžádat si informace o ceně a čase přepravy.

4. Pronájem auta: Pokud preferujete vlastní nezávislost, můžete si pronajmout auto na letišti. Ceny za pronájem auta se liší v závislosti na typu vozidla, době pronájmu a požadavcích na pojištění. Doporučuje se rezervovat auto předem a ověřit si podmínky pronájmu.

Co dělat v Šardžá?

1. Prozkoumejte Muzeum islámského civilizace: Navštivte toto fascinující muzeum, které prezentuje bohatou historii islámské kultury a umění. Obdivujte vzácné artefakty, starověké rukopisy a umělecká díla.

2. Projděte se starým městem: Objevte malebnou část města, která je známá svými tradičními arabskými domy, úzkými uličkami a historickými památkami. Užijte si atmosféru tradičního Šardžá.

3. Navštivte Šardžskou lagunu: Vydejte se na procházku kolem krásné laguny, která je domovem mnoha druhů ptáků a zvířat. Můžete si také pronajmout loď a prozkoumat okolní vody.

4. Zastavte se na trzích: Zažijte autentickou atmosféru tradičních trhů, jako je Šardžský trh Al Jubail. Objevujte místní suvenýry, tradiční řemesla a ochutnávejte místní jídla.

5. Navštivte centrum umění Šardžá: Pokud jste milovníkem umění, nezapomeňte navštívit centrum umění v Šardžá. Zde najdete galerie, muzea a kulturní centra, které vystavují díla místních i mezinárodních umělců.

6. Relaxujte na pláži: Užijte si sluneční paprsky na jedné z mnoha pláží v Šardžá. Pláže jsou ideální pro odpočinek, koupání a vodní sporty.

Akční letenky Šardžá

Náš tip

Další levné letenky do Emirátů

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.