TIP! Pegasus Airlines ✈ Spojené Arabské Emiráty - akční letenky do Dubaje z Prahy ↔ 8.490 Kč

TIP! Pegasus Airlines ✈ Spojené Arabské Emiráty - akční letenky do Dubaje z Prahy 8.490 Kč
Rezervace letenky

Do Spojených arabských emirátů lowcost spojem nově také s tureckou nízkonákladovou leteckou společností Pegasus Airlines. Velká konkurence pro aerolinky Czech Airlines, které ve velkém získavají zákazníky na svoji linku z Česka. Ceny jsou na obdobné úrovni. Koukněte na obousměrné akční letenky do Dubaje z Prahy za 8.490 Kč.

Dostupnost: Cestovní období poskytuje Pegasus Airlines od listopadu 2022 do konce března 2023. Lowcostová linka do Emirátů vede z Prahy přes Istanbul - letiště Sabina Gokcen - Turecko (kde je přestup). Přílety jsou na Dubaj (DXB) airport - SAE.

Zavazadla: 2 zdarma (1 příruční + 1 odbavené).

TIP: Přehled dalších akčních letenek do Dubaje

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6460 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.