TIP! Pegasus Airlines ✈ Perský záliv - Kuvajt - akční letenky Kuwait City z Prahy ↔ 5.790 Kč

TIP! Pegasus Airlines ✈ Perský záliv - Kuvajt - akční letenky Kuwait City z Prahy ↔ 5.790 Kč
Rezervace letenky

Letenky do Perského zálivu jsou teď ve slevě díky tureckým nízkorozpočtovým aerolinkám Pegasus Airlines. Po Ománu a Arabských Emirátech můžeme levněji cestovat do Kuvajtu. To je cesta, o které jste si mohli nechat jenom zdát. Aktuálně tu máme za pouhých 5.790 Kč málo vídané akční letenky do Kuwait City s odletem z Prahy.

Kdy letět do Kuvajtu z České republiky za 5.790 Kč?

Akční letenky do Kuvajtu, ať už při odletu z Česka nebo i jiné okolní země - to je dlouhodobě až do této chvíle nedostatkové zboží. Lákavé lety do Kuwait City z Prahy pod šest tisíc bez dvou set Korun lze právě teď objednat na termín od 11. ledna 2023 s návraty do 20. března 2023.

Do Kuvajtu se letí přes Turecko

Lowcosty do Kuvajtu od Pegasus Airlines vedou z pražského letiště Václava Havla (PRG) v Česku přes Turecko - letiště Sabiha Gokcen airport (SAW). Po přestupu následuje pokračování na letiště Kuwait (KWI) airport - Kuvajt.

Náš tip

Poslední předchozí tip na rezervaci levné letenky do Kuvajtu už zavál prach. Naposled 26. února 2022 jsmě meli šanci letět levněji do města Farwaniya, od té doby nic! Tak neváhejte, protože dovolená v Perském zálivu je opravdu v kurzu.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.