TIP! Pegasus Airlines ✈ Omán - levné letenky Muscat z Vídně + 2 zavazadla ↔ 6.990 Kč

TIP! Pegasus Airlines ✈ Omán - levné letenky Muscat z Vídně ↔ 6.990 Kč
Rezervace letenky

Turecká lowcost aerolinka Pegasus Airlines nám před pár dny naservírovala letenky do Ománu. Tarif udělal radost cestovatelům chtějíc letět z Prahy. To ale není zdaleka vše. Nyní nám přibyla i varianta s odletem z Vídně. Tyto zpáteční letenky do Muscatu jsou až o 1.500 Kč levnější oproti odletům z ČR a to je už docela zasádní rozdíl v ceně.

Dostupnost: Lety do Ománu z Vídně jsou koncipované na odlety od letošního podzimu. Kapacita je omezená. Letenky do Muscat objednávejte na termíny od 1. listopadu 2022 do 19. prosince 2022.

Jak se letí? Z Vídně přes Turecko (přestup v Istanbulu) až na letiště Muscat (MCT) Seeb airport - Omán. Stejně se poletí poté i zpátky.

Pegasus Airlines dává k letenkám zdarma i přepravu 2 zavazadel. První je palubní a druhé je odbavené.

TIP: Přikládáme i první variantu letu do Muscat s odletem z Prahy. Ta nyní zlevnila o symbolických 200 Kč.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.