TIP! Pegasus Airlines ✈ Omán - levné letenky Muscat z Vídně + 2 zavazadla ↔ 6.990 Kč

TIP! Pegasus Airlines ✈ Omán - levné letenky Muscat z Vídně ↔ 6.990 Kč
Rezervace letenky

Turecká lowcost aerolinka Pegasus Airlines nám před pár dny naservírovala letenky do Ománu. Tarif udělal radost cestovatelům chtějíc letět z Prahy. To ale není zdaleka vše. Nyní nám přibyla i varianta s odletem z Vídně. Tyto zpáteční letenky do Muscatu jsou až o 1.500 Kč levnější oproti odletům z ČR a to je už docela zasádní rozdíl v ceně.

Dostupnost: Lety do Ománu z Vídně jsou koncipované na odlety od letošního podzimu. Kapacita je omezená. Letenky do Muscat objednávejte na termíny od 1. listopadu 2022 do 19. prosince 2022.

Jak se letí? Z Vídně přes Turecko (přestup v Istanbulu) až na letiště Muscat (MCT) Seeb airport - Omán. Stejně se poletí poté i zpátky.

Pegasus Airlines dává k letenkám zdarma i přepravu 2 zavazadel. První je palubní a druhé je odbavené.

TIP: Přikládáme i první variantu letu do Muscat s odletem z Prahy. Ta nyní zlevnila o symbolických 200 Kč.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.