TIP! Pegasus Airlines - Omán - akční letenky Muscat z Prahy ↔ 8.490 Kč

TIP! Pegasus Airlines - Omán - akční letenky Muscat z Prahy 8.490 Kč
Rezervace letenky

Tři roky zapovězené lety do Muscatu jsou zpět! Vychutnejte si orient v podobě nízkonákladového letu turecké letecké společnosti Pegasus Airlines. Do hlavního města Ománu si s touto aerolinkou zaletíme s odletem z České republiky. Za kolik? Zpáteční lowcost akční letenky Muscat z Prahy jsou v prodeji za 8.490 Kč včetně tax a poplatků.

Dostupnost: Do Muscatu v tomto, nebo až příštím roce! Obousměrné letenky Praha - Muscat a zpět v akci Pegasus Airlines obsahují místa na cestovní období od 1. listopadu 2022 do 22. března 2023.

Linka do Ománu vede z Prahy - letiště Václava Havla (PRG) přes Istanbul - letiště Sabina Gokcen (SAW) s přestupem. Přílety jsou na Muscat (MCT) Seeb airport - Omán.

Doprava zavazadel: 1 palubní se přepravuje zdarma.

Tyto letenky se řadí mezi raritní, proto doporučujeme nezaváhat a akci nepromeškat.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6530 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.