TIP! Pegasus Airlines ✈ Libanon - levné letenky Bejrút z Prahy ↔ 5.990 Kč

TIP! Pegasus Airlines ✈ Libanon - levné letenky Bejrút z Prahy ↔ 5.990 Kč
Rezervace letenky

Letecká společnost Pegasus Airlines pokračuje v nadílce levných letenek do Asie a dokonce nás zásobuje i příležitostmi, které jsme tu neměli roky. Příklad? Včera večer se objevily nové akční lety. Mezi ně patří i výhodné letenky do Libanonu při odletech z Česka. V tuto chvíli jsou k mání obousměrné letenky Bejrút z Prahy za 5.990 Kč.

Dostupnost: S tureckou lowcost aerolinkou Pegasus Airlines je možné vyrazit do Libanonu za šest tisíc od listopadu. Využijte dostupná místa od 1. listopadu 2022 do 23. března 2023.

Tyto lety do Bejrútu od Pegasus Airlines mají přestup. Odlétá se z Prahy - Ruzyně (letiště Václava Havla) (PRG) - Česko s přestupem na  Istanbul (SAW) Sabiha Gokcen airport - Turecko. Přílety do cílové destinace jsou na letiště Bejrút (BEY) Beirut airport - Libanon.

Zavazadla: Pegasus Airlines na rozdíl od ostatních lowcost aerolinek dává na lince Praha - Bejrút a zpět dopravu i odbaveného kufru zdarma. Máme tedy bez doplatku jedno palubní + jedno odbavené.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6660 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.