TIP! Pegasus Airlines ✈ Katar - akční letenky Doha z Prahy ↔ 7.990 Kč

TIP! Pegasus Airlines ✈ Katar - akční letenky Doha z Prahy ↔ 7.990 Kč
Rezervace letenky

Vydat se do země právě probíhajícího fotbalového mistrovství světa za osm tisíc Korun? To už tu pěknou řádku let nebylo. Když se ohlédneme do minulosti, do Kataru jsme vás lákali před vypuknutím pandémie, to bylo v polovině ledna 2020 za jedenáct tisíc. Nyní ale úřaduje Pegasus Airlines a tak tu máme letenky Doha z Prahy za 7.990 Kč.

Kdy se vydat do Kataru za 8 tisíc?

Várka akční letenek do Kataru s odlety z Česka za 8 tisíc Korun od Pegasus Airlines obsahuje volná místa na dostatek termínů od 11. ledna 2023 s návraty do 20. března. Na poslední měsíc cestovního období tarifu Praha - Doha a zpět už je letenek o něco méně. Plánujete li trip na dobu před začátkem jara, konejte bez zbytečného zahálení, protože kapacita bude rychle pryč. 1 zavazadlo je v ceně.

Do Kataru z Česka s jedním přestupem

Nízkonákladové lety do Kataru od dopravní společností Pegasus Airlines vždy létá z Prahy přes svou základnu v Istanbulu (SAW). Z Turecka se pokračuje asi po dvouhodinové pauze k příletu na letiště (DOH) Hamad International airport - Katar.

Náš tip

Levnější letenky do Doha z Prahy po deset tisíc Korun se vyskytují například jednou do roka. Kdo to s návštěvou bohatého Kataru za levnější peníz myslí opravdu vážně, má příležitost pár tisíc Korun ušetřit díky spojům od Pegasus Arlines. Kdo to propásne, počká si.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6660 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.