TIP! Pegasus Airlines ✈ Emiráty - akční letenky Dubaj z Prahy ↔ od 7.990 Kč

TIP! Pegasus Airlines ✈ Emiráty - akční letenky Dubaj z Prahy ↔ od 7.990 Kč
Rezervace letenky

Po půlroce, když nebudeme počítat kolísající lowcosty, se nejlevnějšími letenkami do Spojených Arábských Emirátů opět chlubí turecká nízkonákladová společnost Pegasus Airlines a dokonce je ještě levnější, než v létě, kdy byla mimosezónní doba. Mrkněte na dnešní letenky do Dubaje s odlety z České republiky 7.990 Kč.

Kdy letět do Dubaje z ČR za 8  tisíc?

Chcete si odpočinout v Emirátech hned na začátku roku? Podmínky jsou rulez! Pegasus Airlines teď předložila jasnou výzvu na rezervaci letenky Dubaj z Prahy a zpět na data odletu od 11. ledna 2023 s návraty do 7. února. Na toto období je volných míst dostatek - platí k dnešnímu dni (pátek 2.v prosince 2023).

Popis cesty do Dubaje na křídlech Pegasus Airlines

Linka bude vypravována z letiště Praha (PRG) s následným přestupem v Turecku - Istanbul - letiště Sabiha Gokcen (SAW). Asi za dvě hodiny budeme pokračovat ve směru (DXB) Dubai Intl Arpt - Spojené Arabské Emiráty. Ve třídě economy máme jedno palubní zavazadlo zdarma.

Náš tip

Mrkněte také na alternativy. Hravě tak zjistíte, že výhodnější letenka do Dubaje teďka existuje jen stěží. Levněji v pár termínech létá jen Wizz Air . Od 4.727 Kč z Budapešti a od 5.0118 Kč také z Vídně.

Akční letenky do Dubaje

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.