TIP! Pegasus Airlines ✈ Bahrajn - akční letenky Bahrajn z Vídně a Prahy ↔ 5.990 Kč

TIP! Pegasus Airlines ✈ Bahrajn - akční letenky Bahrajn z Vídně a Prahy ↔ 5.990 Kč
Rezervace letenky

Vysoko ceněný pro své prastaré archeologické naleziště a jako domov Formule 1 Grand Prix v Perském zálivu, Bahrajn je malý ostrovní stát, který úspěšně spojuje tradici s modernitou a nabízí návštěvníkům široké spektrum kulturních a zábavních možností. Aktuálně se vrací Pegasus Airlines a ocenila letenky do Bahrajnu od 5.990 Kč.

Zpáteční letenky do Bahrajnu už za 5.990 Kč

Na scénu akčních letenek do Bahrajnu se vrací turecká nízkonákladová letecká společnost Pegasus Airlines, který nám tyto letenky představila už na konci minulého roku. Aktuálně si můžeme vybrat odlet z Vídně za 5.990 Kč a nebo Prahy za 7.490 Kč. Tyto akční letenky je nutné rezervovat co nejdříve.

Dopravce: Pegasus Airlines

Cestovní období: 2. listopad 2023 až 24. březen 2024

Odlet: Vídeň (VIE) Vienna Intl Arpt Rakousko

Přestup: Istanbul (SAW) Sabiha Gokcen Arpt Turecko

Přílet: Bahrain (BAH) Bahrain Intl Arpt Bahrajn

Zavazadla: 1 ks palubní zdarma

Jak se po příletu do Bahrajnu dostat z letiště do města?

Po příletu na letiště v Bahrajnu existuje několik možností, jak se dostat do centra města. Zde je seznam dopravních možností seřazených podle ceny:

1. Autobus: Městská dopravní společnost Bahrain Public Transport Company provozuje autobusovou linku X1, která je nejlevnější možností. Cesta do centra města trvá přibližně 30-40 minut a cena jízdenky je kolem 0,3 BHD (bahrajnský dinár).

2. Taxi: Na letišti jsou k dispozici taxi služby, které vás odvezou přímo do centra města. Cena se pohybuje kolem 5-8 BHD a doba jízdy závisí na provozu, ale obvykle trvá přibližně 15-20 minut.

3. Pronájem auta: Pokud preferujete nezávislost a pohodlí, můžete si pronajmout auto na letišti. Ceny pronájmu se liší v závislosti na typu vozidla a délce pronájmu.

4. Soukromý přepravce: Existují také soukromé přepravní služby, které vás mohou vyzvednout na letišti a dopravit přímo do centra města. Ceny se liší v závislosti na poskytovateli služby a dohodě, kterou uzavřete.

Co dělat v Bahrajnu?

1. Al Fateh Grand Mosque: Navštivte největší mešitu v Bahrajnu a obdivujte její architekturu a nádhernou vnitřní výzdobu.

2. Bahrajnské národní muzeum: Objevte bohatou historii a kulturu Bahrajnu prostřednictvím sbírek artefaktů, exponátů a interaktivních výstav.

3. Qal'at Al Bahrain: Navštivte starobylou pevnost UNESCO, která je důležitým archeologickým nalezištěm a památkou na historii regionu.

4. Bahrain International Circuit: Pokud jste fanoušci motorsportu, nechte se unést rychlostí na mezinárodním okruhu Bahrain, kde se koná Formule 1.

5. Pearling Path: Projděte se po historické perlové stezce, která vás provede kolem bývalých perlových farem a ukáže vám důležitost perlařství v tradičním bahrajnském životě.

6. Souk Manama: Prozkoumejte tradiční bahrajnské tržiště, kde se můžete potěšit nákupy suvenýrů, šperků, koření a místních specialit.

7. Riffa Fort: Objevte tuto starou pevnost, která nabízí krásný výhled na okolní krajinu a zaujme vás svou historií.

8. Al Areen Wildlife Park: Navštivte tento park, kde se můžete setkat s různými druhy volně žijících zvířat, včetně lvů, tygrů a žiraf.

9. Tree of Life: Obdivujte tuto osamělou stromovou výsadbu, která roste uprostřed pouště a je záhadou přežití.

10. Bahrain National Theatre: Vychutnejte si divadelní představení nebo hudební koncert v moderním národním divadle Bahrajnu.

11. Arad Fort: Procházejte se touto starou pevností a obdivujte její architekturu a výhled na okolní krajinu.

12. King Fahd Causeway: Přejděte na královský most, který spojuje Bahrajn s Saudskou Arábií a nabízí nádherný výhled na Perský záliv.

13. Adliya Arts District: Prozkoumejte tuto uměleckou čtvrť plnou galerií, uměleckých dílen a kaváren s kulturní atmosférou.

14. Al Dar Islands: Vydejte se na výlet na ostrovy Al Dar, kde si můžete užít plážové aktivity, šnorchlování a relaxaci na bílých písečných plážích.

15. Al Jasra Handicrafts Centre: Objevte tradiční bahrajnské řemeslné výrobky, jako jsou ručně tkané koberce, keramika a perlové šperky, v tomto kulturním centru.

Toto je jen malý výběr z mnoha zajímavostí, které Bahrajn nabízí. Pokud se vydáte na tuto fascinující destinaci, určitě si užijete bohatou historii, pohostinnost místních obyvatel a krásy přírody.

Akční letenky do Bahrajnu

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.