TIP! Oman Air / Lufthansa ✈ Srí Lanka - levné letenky Colombo z Prahy a zpět do Budapešti ↔ 13.790 Kč

TIP! Oman Air / Lufthansa ✈ Srí Lanka - levné letenky Colombo z Prahy a zpět do Budapešti ↔ 13.790 Kč
Rezervace letenky

Pro trip na Srí Lanku bychom mohli využít nový kombinovaný akční tarif leteckých společností Oman Air a Lufthansy. Letošní rok šly ceny nahoru. Tyto čtyřhvězdičkové aerolinky nabízejí nový open jaw tarif akční letenky Colombo s odletem z Prahy a návratem do maďarské Budapešti a jsou ze všech dopravců nejlevnější s cenou 13.790 Kč.

Kdy letět na Srí Lanku pod čtrnáct tisíc?

Akční spoj společností Oman Air a Lufthansy se prodává od dnešního dne. V kalendáři najdete levné letenky do Colomba z Prahy na příští rok a to hned od jeho začátku. Leťte na Srí Lanku od 23. ledna 2023. Vracet se dá až do 29. března 2023.

Jak poletím na Srí Lanku?

Odlétá se z Prahy (PRG) s Lufthansou k přestupu ve Mnichově (MUC), kde pak nastoupíme do letadla letecké společnosti Oman Air a letíme k druhému přestupu v Ománu - Muscat (MCT). Návrat je stejný, jen místo Prahy přiletíme do Budapešti (BUD).

Přeprava zavazadel na Srí Lanku

V rámci daného tarifu Oman Air a Lufthansy počítejte s dopravou zdarma dvou kusu zavazadel. Jedno je příruční a druhé odbavené do 30 kg.

Náš tip

Stejná varianta letenek do Colombo lze objednávat také s návratem do rakouského Salzburgu. Příplatek je 200 Kč. Mezi dalšími akčními letyje i Etihad Airways. Ta létá za patnáct tisíc z Mnichova a za sedmnáct tisíc z Vídně. Jedničkou na poli je Emirates Airlines s letenkami z Prahy za 22.990 Kč.

Akční letenky na Srí Lanku

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.