TIP! Luxair ✈ Lucembursko - akční letenky Lucemburk z Prahy ↔ 3.290 Kč

TIP! Luxair ✈ Lucembursko - akční letenky Lucemburk z Prahy  ↔ 3.290 Kč
Rezervace letenky

Přes 4 roky se čekalo na akční letenky do Lucemburska za rozumnou cenu. Taková příležitost se právě teď naskytla. Hlavní letecká společnost Lucemburska nyní provozuje zajímavou linku s odletem z naší vlasti. Luxair uvolnila za 3.290 Kč nové zpáteční lety do Lucemburku s odletem z Prahy. Tohle se dlouze neohřeje!

Kdy letět do Lucemburska?

Do Lucemburska si můžeme udělat výlet letos, nebo klidně až příští rok. V kalendáři volných míst dopravce Luxair najdeme letenky Praha - Lucemburk a zpět s odlety od 18. listopadu 2022 do 29. března 2023. Více volných míst je až na rok 2023. I tak jde jen o vybrané dny.

Do Lucemburska bez přestupu!

Linka do Lucemburska aerolinek Luxair trvá půldruhé hodiny. Přímý let začíná na letišti Praha (PRG) Václav Havel airport - Česká republika a přílet je na Lucemburk (LUX) Luxembourg airport - Lucembursko. V ceně je i návrat.

Doprava zavazadel do Lucemburska

Aerolinka poskytuje zdarma dopravu dvou kusů příručních zavazadel. Příruční zavazadlo je omezeno rozměry 55 x 40 x 23 cm a váhou do 8 kilo, k tomu si vezmeme ještě osobní tašku.

Náš tip

Vzhledem k situaci, že letenky do Lucemburska v akci přichází jednou za uherský rok, budou rychle fuč. V tomto případě je tedy řešení jediné - okamžitá rezervace letenky.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.